KATALOG ZLA.CZ

+ přidat Váš odkaz do této kategorie

Přeprava A Stěhování


<

Stěhování kvalitně Praha spol s.r.o.

Stěhování kvalitně s.r.o. - profi stěhování a vyklízení. Byty, domy, kanceláře, provozovny, těžké předměty, trezory, nástroje

http://www.stehovani-kvalitne.cz/

Bohemian Kotrans s.r.o.

Specializuje se na přepravu zásilek v rámci mezinárodní i tuzemské nákladní silniční dopravy. Provozuje mycí linku pro kamiony a ostatní nákladní i osobní automobily, dodávky, autobusy, cisterny a traktory. Otevírá autoservis pro nákladní automobily.

http://www.kotrans.cz/

Stěhování

Stěhování bytů, kanceláří, provozoven, hudebních nástrojů a trezorů. Po Praze neúčtujeme km, balení do našich krabic. www.stehujeme.kvalitne.cz 603763500.

http://www.stehujeme.kvalitne.cz

Stěhování v pohodě

Levně. Rychle. Spolehlivě. STĚHOVÁNÍ BYTŮ, DOMŮ, KANCELÁŘÍ, včetně stěhování těžkých břemen po Praze, ČR i Evropě objednáte on-line nebo na 775 693 038. Tuzemské a mezinárodní stěhování, autodoprava, vyklízení prostor a odvoz na skládku, likvidace pozůstalosti, údržbářské práce.,Levně. Rychle. Spolehlivě. STĚHOVÁNÍ BYTŮ, DOMŮ, KANCELÁŘÍ, včetně...

http://www.nejstehovani.cz

Autodoprava spedice David Polanský

Specializace na vnitrostátní a mezinárodní dopravu. Přepravy v rámci celé západní Evropy, specializace na Španělsko a Portugalsko. Zákazníkovi můžeme nabídnout naše vlastní vozidla, nebo vozy několika spolupracujících dopravců.

http://www.polansky.autodoprava.com

Stěhování,vyklízení Čepický

Nabízíme stěhování a vyklízení bytů i firem. Expresní služba, rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého. K dispozici dodávkový vůz Ford Tranzit s polstrováním 21 m3. Samozřejmostí je pojištění na škody vzniklé jak dopravou, tak stěhováním.

http://www.stehovani-plzen.cz

Logio s.r.o., logistické poradenství

Komplexní poradenství a outsourcing v oborech: logistika, supply chain management, optimalizace výroby, řízení zásob, skladování a dopravy.

http://www.logio.cz/

Elmtrans s.r.o.

Autodoprava – vozy Iveco, Man (do 7,5 t), Ford Transit, Citroen (do 3,5 t), Škoda. Nakládka, vykládka, pronájem kontejnerů, odvoz suti, odpadu, stavebních materiálů.

http://www.elmtrans.cz

Transforwarding a.s.

Doprava mezinárodní i tuzemská, spedice, zasílatelství, silníční námořní kontejnerová i letecká přeprava zboží, sběrná služba a kusové zásilky, logistika a skladování, sklady on-line, vnitrostátní distribuce zásilek, celní služby a Intrastat. Kompletní logistický outsourcing.

http://www.transforwarding.cz

Tavočer s.r.o.

Stěhování po Praze a ČR. Stěhování bytů, stěhování kanceláří a firem. Drobné stěhování nábytku, věcí a zařízení. Montáž a demontáž nábytku, balicí služba. Autodoprava, rozvoz zboží nonstop. Rady jak ušetřit při stěhování. Výpočet ceny stěhování on-line.

http://www.stehovani-tavocer.cz

Levná Autodoprava

Autodoprava zajíšťující klasickou přepravu, expresní i mezinárodní přepravu. Naší domenou jsou jedny z nejnižších cen v ČR.

http://www.levna-autodoprava.cz/

Stěhování nonstop.cz

Stěhování. Nabízíme Vám kompletní stěhovací služby spojené s kanceláří nebo bytovými prostory. Individuální přístup k řešení Vašeho problému je samozřejmostí. Profesionalita pracovníků při balení a stěhování a manipulaci Vašeho nábytku a jednotlivých věcí. Demontáž a montáž stěhovaného nábytku. Přizpůsobení vozidla pro stěhování. Stěhování - NON...

http://stehovani-nonstop.cz/

Čebiš Marcel

stěhování bytů, prodejen, kanceláří, trezorů, pián, běžných i atypických věcí v tuzemsku i zahraničí

http://cebismarcel.webpark.cz

Alset, spol. s r.o. - mezinárodní doprava a spedice

Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava a zasilatelství Alset, spol. s r.o. je rodinou dopravní firmou s tradicí od roku nabízející komplexní logistické a spediční služby se specializací na Itálii a to za výhodných cenových podmínek v nejvyšší možné kvalitě.

http://alset.cz

Autodoprava Levně

Přeprava zboží, materiálu, surovin, spotřebičů, stěhování, apod. Jsme jedni z nejlevnějších Autodoprav v ČR.

http://www.autodoprava-levne.cz

Autoopravna Paclt-Kóšik, Liberec

Autoservis a pneuservis osobních a lehkých užitkových automobilů všech značek se specializací na automobily koncernu Volkswagen v Liberci - Vratislavicích.

http://www.autoopravna.net

A JE TO - odtahová služba

Zajišťujeme odtahy při nehodách, poruchách a vyproštění havarovaných vozidel. Nabízíme vám k dispozici speciál VOLVO o nosnosti 4t, které je vybaveno ocelovou pojízdnou plošinou 2,4 x 6m, navijákem hydraulickými brýlemi 2t a hydraulickou rukou 3,5t/6,2m.

http://ajeto.moje-stranky.cz

e-Stěhování.cz

Vše pro Vaše pohodlné a jednoduché stěhování. Rady a tipy pro stěhování, seznam stěhovacích firem přehledně řazený do katalogu ze všech krajů České republiky.

http://www.e-stehovani.cz

AWIS Ovoce, zlenina- prodej a rozvoz

Prodej a rozvoz ovoce a zeleniny po Praze. Smluvní ceny - nejlepší nabídka ceny. Kvalitní ovoce a zelenina. Rozvoz chladírenskými vozy po celé Praze. Zásobování prodejen, restaurací, školek, škol, jídelen, kuchyní, stánků.

http://www.zelenina-ovoce.com

Stěhování - Stahl

stěhování kancelářských prostor, včetně komplexní přípravy. stěhování, stěhování bytů, uměleckých předmětů, stěhování knihovních fondů, těžkých předmětů v ČR, zahraničí i zámoří.

http://www.stahl.cz

JH-Expres - autodoprava, stěhování, obchod, půjčky

Nabízíme přepravu zboží skříňovou dodávkou, montáž dovezeného nábytku. Stěhování bytů, domů a kanceláří. V internetovém obchodě najdete široké spektrum různého zboží.

http://www.jh-expres.cz

1.A-Agentura Stěhování

Stěhovácí firma. Profesionální stěhovací servis.Levně stěhování - stěhování bytu, stěhování firem, stěhování starožitností, stěhování trezoru, stěhování kanceláře, drobne stěhováné nábytku, stěhování v objektu.

http://www.levnestehovani.cz

Kurýrní a přepravní služba

Kurýrní služba Airway - přeprava zásilek po Praze i celé ČR. Zajišťujeme přepravní a dopravní služby.

http://www.airway.cz

LEVNĚ odvoz stěhování

Odvoz stěhování LEVNĚ Praha ČR. Stěhování bytu i více bytů. Stehovani pro firmy. Slevy a akce pro byty: Víkend, Na poslední chvíli. Zapůjčíme vhodné obaly. Odvoz odpadu, dovoz stavebního materiálu.

http://www.nakladni.cz

Milan Sihelský

přeprava sypkých materiálů sklápěcími návěsy, mezinárodní kamionová doprava, zprostředkování přepravy, servis nákladních vozidel, čerpací stanici, nafta a natural 95, oleje, kapaliny, drobné občerstvení

http://www.sihelsky.cz/

JPS STĚHOVÁNÍ

Kompletní stěhovací služby a autodoprava 7 dní v týdnu.Nabízíme stěhování bytů,domů,stěhování kanceláří,firem,stěhování pianin,trezorů,stěhování starožitností aj.Dále montáž a demontáž nábytku,balicí servis,pojištění.

http://www.jps-stehovani.cz

Nákupy v USA a zboží z USA

Nákupy v USA,zboží z USA, nákupy na ebay.com,amazon.com, zasílání zboží a zásilky z USA, import aut a motorek z USA, zprostředkování nákupu v USA. Nejlepší služby za nejlepší ceny.

http://www.usaservis.cz

Autobusová doprava

Nabízíme spolehlivou autobusovou dopravu. Moderní karosa (vnitřní projekce, kávovar, dvou-lednice, klimatizace), další autobusy BERKHOF, MERCEDES, VOLVO, SCANIA, MAN, AYATS, s dálkovou úravou, nebo mikrobusy Ducato, Sharan a Vito.

http://www.autobusova-doprava.info

Vizocargo - přeprava a spedice

Jsme přepravní firma zabývající se především expresní dopravou zboží po celém území Evropské unie a do balkánských zemí, se specializací na přepravu léků.

http://www.vizocargo.cz

Stěhování Praha

Stěhování bytů a kanceláří - lokální, vnitrostátní i mezinárodní. Balicí služba včetně širokého sortimentu kvalitních obalových materiálů. Zapůjčujeme přepravní boxy. Stěhování uměleckých předmětů, strojů a trezorů. Provádíme montáže i demontáže nábytkový

http://www.stehovani-praha.biz

Stěhování Praha

Stěhovací služby v Praze, Stěhování bytů, kanceláří i firem. Široká nabídka stěhovacích služeb. Levné stěhování po Praze.

http://www.stehovanipraha.com

Hermann Trans s.r.o.

Poskytujeme přepravní a zasílatelské služby převážně v zemích západní Evropy. Naše společnost provádí jak expresní dopravu zásilek, tak i přepravu just in time.

http://www.hermanntrans.cz

Mezinárodní kamionová a kontejnerová doprava

Mezinárodní kamionová doprava, kontejnerová doprava, dovoz písků - odvoz sutí, stavební práce, zemní práce, realizace a údržba zeleně, bourací služby.

http://www.kon-tiki.cz

ALEX stěhování a autodoprava

Chcete rychle zijstit cenu Vašeho stěhování? Vyplňte jednoduchý dotazník on-line. Dostanete cenové nabídky od různých stěhovacích firem.

http://www.stehovani.wz.cz

Renza

Vnitrostátní nákladní autodopravce do 3,5 tuny

http://www.autodoprava-renza.cz

Autobusová doprava Miroslav Hrouda

osobní doprava, pravidelné autobusové linky, nepravidelná a smluvní doprava autobusy pro školy, sportovní kluby, cestovní kanceláře po celé Evropě, pronájem místa v areálu pro parkování vozidel, údržba a opravy autobusů

http://www.autobusyhrouda.cz/

Stěhování Praha

Stěhujeme v Praze nábytek, byty, firmy, kanceláře, hudební nástroje, těžká břemena.

http://www.stehovanivpraze.cz

ART TRANS s.r.o.

Firma zajišťuje: 1) vyzvednutí a profesionální balení skla, porcelánu, uměleckých předmětů, soch, starožitností a obrazů pro zaslání do zahraničí, 2) vyřízení celních formalit a pojištění 3) zaslání letecky či pozemně a dále 4) zprostředkování koupě

http://www.shipping.cz

Stěhování Brno

Stěhování bytů, nábytku, kanceláří, firem, vyklízecí práce.

http://www.stehovanibrno.cz

AAAligator-stěhování, vyklízení Praha

Stěhování - vyklízení Praha A+A Aligator - těžká parta Praha. Stěhování bytů Praha,stěhování archivů Praha,stěhování knihoven Praha,stěhování skladů Praha,stěhování úřadů Praha,stěhování starožitností Praha,stěhování jednotlivých kusů Praha.Stěhování malých firem Praha,stěhování středních firem Praha,stěhování velkých firem Praha,stěhování bytů ...

http://www.stehovani-vyklizeni.cz/

Přeprava mikrobusy

Půjčujeme dodávky, mikrobusy a minibusy. Sídlíme v Praze. Nejnižší půjčovné v ČR.

http://www.pronajemdodavek.cz/

ODRIN CZ

Nábytek na míru, dle přání zákazníka, Kancelářský, do pokojů, Kuchyně, Vestavěné skříně, předsíňový nábytek, ložnice,bytové doplňky, Renovace, Realizace interiérů, laminátové podlahy, Broušení, lakování, fládrování,AutodopravA,stěhovaní, záruka ODRIN

http://www.odrin.cz

Alfa Stěhování s.r.o.

Alfa Stěhování nabízí kompletní stěhovací služby po celém světě. Zajistíme stěhování bytů, kanceláří, provozoven včetně balení nebo montáže. Provádíme stěhování pianin, klavírů, trezorů, těžkých břemen, citlivých zařízení, objemných předmětů.

http://www.stehovani-alfa.cz/

Petr Tezner - Pelatrans

Kurýrní a dopravní společnost. Vnitrostátní i mezinárodní doprava. Nadstandardní služby sledování zásilky.

http://www.pelatrans.estranky.cz

B+D stěhování

Stěhovací služba B+D Praha. Stěhování těžkých břemen, stěhování trezorů, klimatizačních jednotek, klavírů a pianin

http://www.tezka-parta.cz

Stěhování, Vyklízení - Renax Brno

Stěhování domácností. Stěhování firem, úřadů a institucí. Stěhování a manipulace těžkými břemeny. Vyklízení prostor s likvidací odpadu. Vyklízení a likvidace pozůstalosti. Autodoprava skříňovými vozy. Brno, celá ČR a EU. Tel. zdarma 800 100 759.

http://www.stehovani-renax.cz

Balík pro mě - zásilková služba

Za nákupy do USA již nemusíte cestovat osobně, můžete tam nakupovat přes internet. Nechte si zaslat zboží z USA na Vaši adresu v České republice!

http://www.balikprome.cz

AUTOBUSOVÁ AGENTURA HOKATRANS

Vnitrostátní a mezinárodní přepravu os. vozy a mikrobusy 1 – 24 osob, vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladů do 3,5 t, transfery, okružní jízdy, incoming, svozy, výlety, zájezdy, kongresy, školení, služební cesty jednotlivců i skupin, svatby, atd.

http://home.tiscali.cz/hokatrans
+ přidat Váš odkaz do této kategorie


Populární štítky

© 2008 zla.cz